22. září 18:00

Darina

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Turnaj Tří 2019 ve florbalu na ZŠ Povážská

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 28. června 2019

Turnaj Tří 2019 ve florbalu na ZŠ Povážská

Turnaj Tří 2019 ve florbalu na ZŠ Povážská

Premiérově jsme se letos zúčastnili přátelského turnaje Tří ve florbalu, kde se sešli družstva BEZ Katovice, ZŠ Dukelská a domácí ZŠ Povážská. Hrálo se systémem 3+1 (3 hráči v poli a brankář), každý zápas na 2 x 10 min., zvlášť v kategorii dívek a zvlášť v kategorii chlapců.

Dívky v prvním zápase zvítězily nad ZŠ Povážská 5:3 a ve druhém (o konečné 1 . místo) podlehly celkově vítěznému družstvu BEZ Katovice 2:6. Nejlepšími střelkyněmi byly Edita Cimrhanzlová a Zuzana Prokopiusová, pochvalu za bojovnost zaslouží celý tým. V brance spolehlivě chytala Lucie Vránová, v poli se vystřídaly Adéla Rúžičková, Iveta Kouřimová, Barbora Lexová, Barbora Zdychyncová, Agáta Jindříšková a Kristýna Kotrbová. Dívky tak obsadily konečné 2. místo.

Kluci v prvním zápase deklasovali BEZ Katovice 8:1 a ve druhém zápase hráli o celkové vítězství s družstvem ZŠ Povážská. Zápas byl napínavý až do konce a po závěrečném hvizdu jsme se radovali po výhře 8:5 a získali tak pohár pro vítěze tohoto turnaje. O úspěch se zasloužili v brance Marek Jožák, v poli Ladislav Slavíček, Samuel Zimanzl, Lukáš Velek, Kristián Široký, Ondřej Sládek (nejlepší střelec), Jiří Jáchym, Adam Kuneš a Václav Šilhán. Zvlášť oceňuji, že se kluci nevzdali ani za nepříznivého stavu a dokázali závěrečný zápas otočit ve svůj prospěch.

Děkuji oběma týmům za reprezentaci školy a doufám, že jsme si to všichni náležitě užili.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd