9. srpna 07:16

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » II. ročník cykloturistického kurzu úspěšně za námi!

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 28. června 2019

II. ročník cykloturistického kurzu úspěšně za námi!

II. ročník cykloturistického kurzu úspěšně za námi!

Vypadalo to skoro jako aktivní dovolená někde u jihočeského rybníka. Nádherné slunečné počasí, chladivá voda, napnuté svaly, spokojené i někdy dost vyčerpané obličeje skvělé party a hlavně chuť si sportovně odpočinout. Od 10. do 12. června 2019 se konal výběrový cykloturistický kurz osmých ročníků do Střelských Hoštic. Jednotliví účastníci byli opravdu báječní, z kopců i do kopců pelášili o sto šest, někdy dokonce i díky tomu někdo někam odletěl, jako třeba sušický Superman. Ačkoliv došlo i na pár zranění, věříme, že si to všichni účastníci náramně užili. Děkujeme jim za účast, byli jste a stále jste skvělí jezdci. Velké díky samozřejmě patří i příjemnému prostředí Škole v přírodě ve Střelských Hošticích, kteří se o nás postarali, a také panu Havlanovi za to, že nám pomohl s odvozem zavazadel a ještě naše nadějné sportovce odměnil sladkou motivační odměnou. Děkujeme!

Za pedagogický oddíl s hlavní vedoucí P. Němejcovou a nepostradatelnou pravou rukou P. Martínkem Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd