9. srpna 06:55

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Slavnostní předání ceny v rámci SOV

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 28. června 2019

Slavnostní předání ceny v rámci SOV

Slavnostní předání ceny v rámci SOV

V letošním školním roce se na naši školu usmálo štěstí a byla vylosována mezi 35 z 461 základních škol z celé ČR, které splnily podmínky zařazení do losování o ceny v celkové hodnotě 1 000 000,-Kč. Díky zapojení a splnění disciplín buďto Olympijského diplomu či Olympijského odznaku jsme se dostali do osudí se 40 000,- Kč. V této hodnotě si tak budeme moci vybrat sportovní vybavení, které může dále rozvíjet pohybové schopnosti a dovednosti našich žáků.

Chceme moc poděkovat všem třídním učitelům na I. stupni a tělocvikářům na II. stupni, kteří se aktivně do projektu Sazka olympijského víceboje zapojili a během školního roku se svými žáky plnili jednotlivé disciplíny. Bez jejich ochoty a snahy by to nešlo! 47,3 % žáků naší školy tak splnilo podmínky Olympijského diplomu nebo Olympijského odznaku a mohou se těšit na konci školního roku na diplom, sportovní analýzu svých pohybových schopností či odznak všestrannosti. Nejaktivnější v plnění byly třídy 1.A, 1.D, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 8.C, 9.D a 9.M, které byly 100 %, tzn. splnili všichni žáci celé třídy. Dalším třídám chybělo pouze několik žáků.

Slavnostní předání ceny spojené se sportovním dopolednem v HOP aréně v Praze za účasti ambasadorů ČOV z různých olympijských sportů jsme si společně s vybranými žáky, úspěšnými v krajských i celostátních kolech OVOV, náležitě užili. Věříme, že i v dalším školním roce se do tohoto projektu, který si dává za cíl zvýšit pohybovou aktivitu školních dětí, zapojí co nejvíce tříd a žáků.

Více o slavnostním předávání zde a fotky zde a zde

garanti SOV Pavla Sosnová (I. stupeň) a Radek Sosna (II. stupeň)

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd