9. srpna 06:04

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Školní florbalová liga - vítězství páťáků a sedmáků

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 28. června 2019

Školní florbalová liga - vítězství páťáků a sedmáků

Školní florbalová liga - vítězství páťáků a sedmáků

V pátek 14. 6. 2019 bylo možno nazvat svátkem dětského a mládežnického florbalu ve Strakonicích. Konal se turnaj ZŠ ve florbalu O pohár Otavanet (1. – 3. třídy), O putovní pohár Petra Adlera (4. – 5. třídy) a Putovní pohár města Strakonice (6. – 7. třídy). Celého turnaje se zúčastnilo na 350 mladých florbalistů ze 15 základních škol okresů Strakonice a Prachatice.

O to víc těší, že se družstvům ZŠ Dukelská podařilo dva ze tří pohárů získat do svého držení. V mladších kategoriích se hrálo systémem každý s každým, nejstarší kategorie pak hrála ve dvou skupinách s následným semifinále a finále.

Třeťáci vybojovali konečné čtvrté místo (zvítězila ZŠ FLČ Strakonice), páťáci v rozhodujícím zápase dokázali otočit vývoj zápasu a zvítězit o gól, čímž si odnesli Putovní pohár Petra Adlera, který se na Dukelskou vrací po roční odmlce (před ní jsme pohár získali 3x, tzv. zlatý triple) a sedmáci prošli celým turnajem bez zaváhání a ve většině zápasů si s chutí zastříleli a po právu tak získali Putovní pohár města Strakonice.

Nikdo z mladých florbalistů navíc neodcházel s prázdnou: všichni obdrželi medaile Školní florbalové ligy a florbalový míček, navíc i náramek Otavanet, opravňující k odběru hot dogu zdarma.

Velký dík patří organizátorům za uspořádání této celodenní akce, našim žákům ve všech kategoriích pak pochvala za výbornou reprezentaci naší školy. Dokázali jsme, že na Dukle hrát florbal umíme!

Fotky z akce najdete zde (foto J. Škrle)

Za všechny Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd