9. srpna 07:12

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Volejbalové klání ovládla 9. M

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 28. června 2019

Volejbalové klání ovládla 9. M

V úterý 18. června 2019 se na školním hřišti odehrál turnaj devátých tříd. Ačkoliv bylo vedro a slunce nás nenechalo na holičkách, žáci předvedli skvělé výkony!

I když 9. D (D. Vlasák), kterou svou účastí podpořila 8. D a 9. C (A. Heregová, A. Kuneš, M. Olejár, J. Smola, D. Cimburek a M. Novotný), vyhrála pouze jediný set a skončila čtvrtá, jejich dravost byla ale obdivuhodná. Nejvíce tým z 9. D zatopil 9. A (E. Cimrhanzlová, B. Červenková, M. Hrašný, E. Klímová, S. Kryl a V. Novotný), která obsadila 3. místo. Druhé místo získala kvalitní hrou 9. B (D. Holub, T. Krištof, V. Porebová, V. Rom, P. Roučka, K. Široký, A. Zíková). Vítězem se stala 9. M, která na hřišti, byla téměř neporazitelná. Prohru utrpěla až s týmem učitelů (P. Martínek, J. Němec, P. Němejcová, T. Novotný, R. Sosna a H. Volfová). Nemají se za co stydět.

Děkujeme všem za účast, pomoc s organizací a snad vás volejbal nepřestane bavit.

Josef Němec

P. S. Pozor na kvalitní obuv! Bylo takové horko, že to některým trhalo podrážky.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd