8. srpna 08:31

Soběslav

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Výběrový kurz snowboardu a běžek

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 22. října 2019

Výběrový kurz snowboardu a běžek

Výběrový kurz snowboardu a běžek

Výběrový kurz snowboardu a běžeckého lyžování je určen pro žáky 6. - 9. ročníků a je plánovaný na polovinu února 2020 na Kubově Huti. Maximální kapacita kurzu je 15 osob na snb a 15 na běžky. Kurz bude 3 denní, plánovaná cena je 1500,- Kč (+ skipas pro snb), v ceně je doprava, ubytování, strava a péče instruktora. V případě zájmu se obracejte na mě (sborovna II. stupně), kde předám závaznou přihlášku, kterou je nutno odevzdat do 15.10.2019.

V přihlášce prosím zatrhněte, zda preferujete snowboard, běžky či obojí. Pro žáky 7. ročníků je podmínkou účasti absolvování lyžařského kurzu. Děkuji.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd