21. ledna 08:46

Puzzle

3, 2, 1.

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Stříbrné florbalistky

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 6. prosince 2019

Stříbrné florbalistky

Ve čtvrtek 13.11.2019 bojovala děvčata z 8. a 9. tříd v okresním kole turnaje základních škol ve florbale. A úspěšně. Ve skupině nejprve zdolala tým ze ZŠ Poděbradova v poměru 2:0 a stejným výsledkem také v následujícím zápase ZŠ Katovice. Poslední zápas ve skupině jsme zremizovali se ZŠ Sedlice 1:1. Naši skupinu jsme tak vyhráli a postoupili jsme do semifinále z prvního místa. V něm nás čekalo družstvo ZŠ Záboří. Přestože jsme inkasovali první gól, dokázali jsme zápas otočit a výsledkem 4:1 postoupit do finále. Finále znamenalo opakovaný zápas ze skupiny proti ZŠ Katovice, která se během turnaje rozehrála k lepším výsledkům a v semifinále porazila ZŠ FLČ vysoko 6:0. Čekal na nás tedy silný soupeř. Přesto jsme bojovali ze všech sil, zopakovat vítězství ze skupiny se nám však nepodařilo. Finále rozhodl jediný gól v naší síti a po prohře 0:1 jsme tak skončili na 2. místě a převzali sladkou odměnu, diplom a kapitánka všem pověsila na krk stříbrné medaile.

úspěch O tento se zasloužily: Adéla Kůrková - spolehlivá brankářka, v obraně se vystřídaly Míša Solařová, Josefína Holá, Adéla Knížková a Eliška Myslivcová a v útoku Kristýna Němejcová, Sára Parkosová, Nikola Kreizlová, Alice Kovářová, Agáta Nárovcová

Holky, moc děkuji za předvedenou bojovnost, žádný míček pro vás nebyl ztracený, a za vzornou reprezentaci naší školy. Velký dík patří i paní učitelce Němejcové za přípravu celé akce.

Fotky najdete zde

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Týden od 20. ledna do 24. ledna

Pondělí 20. ledna

Polévka

Polévka ruský boršč (maso, čer. řepa,zelí, smetana

První jídlo

Zapečené těstoviny s vepřovým masem, zeleninová obloha, jogurt ovocný, čaj, voda s citrónem

Druhé jídlo

Hovězí maso vařené, omáčka žampiónová, knedlíky kynuté houskové, mléko

Úterý 21. ledna

Polévka s kapáním a zeleninou

První jídlo

Hovězí pečeně frankfurtská, knedlíky kynuté špaldové, jablečný mošt, voda s citrónem

Vepřové maso v mrkvi, brambory vařené, mléko

Středa 22. ledna

Polévka

Polévka z rybího file s opraženou houskou

První jídlo

Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem, jablko, čaj, voda s citrónem

Druhé jídlo

Čočka pikantní ( rajčata,koření kari), rohlík celozrnný, zelenina, mléko

Čtvrtek 23. ledna

Polévka zeleninová

První jídlo

Vepřová pečeně, hrachová kaše s cibulkou, salát z kysaného zelí, kyselá okurka, citrovník, čaj, voda

Druhé jídlo

Rybí filé zapečené se zeleninou (hrášek, mrkev), brambory vařené s máslem, zelenina, mléko

Pátek 24. ledna

Polévka kuřecí s těstovinou

První jídlo

Kuřecí stehna pečená, brambory vařené, kompot, čaj, voda s citrónem

Druhé jídlo

Vepřový guláš s fazolemi, těstoviny větrníky, mléko

Týden od 27. ledna do 31. ledna

Pondělí 27. ledna

Polévka pohanková se sýrem

První jídlo

Lívance se skořicí, kakao, kiwi, voda s citrónem

Druhé jídlo

Obalovaná ryba plněná sýrem, brambory vařené s máslem, zeleninová obloha, čaj

Úterý 28. ledna

Polévka gulášová

První jídlo

Rybí filé zapečené s brokolicí(smetana, vejce), brambory vařené s máslem, zeleninová obloha, jablečn

Druhé jídlo

Krůtí nudličky na rozmarýnu, kuskus, mléko

Středa 29. ledna

Polévka drožďová

První jídlo

Segedínský guláš ( vep.maso ,kys.zelí), knedlíky kynuté houskové, jablko, čaj, voda s citrónem

Druhé jídlo

Piroh z listového těsta s mletým masem, brambory vařené s máslem, salát okurkový se smetanou, voda s

Čtvrtek 30. ledna

Polévka česneková s bramborem

První jídlo

Kuřecí řízek smažený, bramborová kaše s máslem, salát rajčatový, čaj, voda s citrónem

Druhé jídlo

Smetanová tarhoňa s kuřecím masem a žampióny, mléko

Pátek 31. ledna

Prázdniny

Dnes vaříme

Polévka s kapáním a zeleninou

Vepřové maso v mrkvi, brambory vařené, mléko

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd