14. srpna 23:43

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » OK florbalistů 6. a 7. tříd - postup do kraje

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 18. prosince 2019

OK florbalistů 6. a 7. tříd - postup do kraje

OK florbalistů 6. a 7. tříd - postup do kraje

V obloukové házenkářské hale a ve sportovní hale se v úterý 3. 12. 2019 konalo okresní kolo turnaje ZŠ ve florbalu 6. a 7. tříd. Jedná se o v současné době nejvíce obsazovanou soutěž, letos se turnaje zúčastnilo 15 týmů z celého okresu Strakonice.

Hrálo se ve čtyřech skupinách, v naší skupině jsme postupně narazili na ZŠ Katovice, kterou jsme po rychlém prvním gólu hned po rozehrávce a dalších dvou gólech v síti soupeře, porazili 3:0 (góly: Solař, Mikeš, Vancl). Dalším soupeřem ve skupině bylo Gymnázium Strakonice. Z naší strany to byl zápas neproměněných šancí a soupeře výrazně podržel svými zákroky gólman. Výsledkem tak byla remíza 1:1 (Smrž). Posledním zápasem ve skupině byl duel se ZŠ Cehnice. V tomto zápase se náš brankostroj rozjel konečně naplno a konečný výsledek 7:0 (Císař 2x, Nedopil 2x, Kotrc, Smrž, Sládek) hovoří za vše.

V další části turnaje se již hrálo vyřazovacím způsobem (play off). V prvním zápase nás čekal nevyzpytatelný soupeř ZŠ Sedlice. Zápas byl velmi vyrovnaný a poprvé jsme prohrávali 0:1. Gólem minutu a půl před koncem hrací doby nás před vyřazením zachránil Vašek Kotrc, který střelou zdálky vyrovnal. Po remíze 1:1 tak následovaly samostatné nájezdy. V našem týmu byli všichni tři hráči úspěšní (Mikeš, Solař, Smrž) a Tadeáš Němejc v naší brance dokázal dva nájezdy soupeřů zlikvidovat a tím jsme postoupili do semifinále. V něm jsme se střetli se ZŠ Čestice a po vcelku kontrolovaném průběhu, kdy jsme soupeři dovolili jen jednu šanci v závěru zápasu, jsme zvítězili 2:0 (Solař 2x) a čekali na výsledek druhého semifinále. V něm vyhráli hráči ZŠ Povážská a s nimi jsme tak hráli o celkové první místo a postup na krajské kolo soutěže. Opět se nám zadařila taktika rychlého gólu, a když jsme brzy přidali i druhý, soupeř již neměl sílu vzdorovat. Finále jsme tak dotáhli do vítězného konce s výsledkem 4:0 (Solař 2x, Smrž, Nedopil) a po právu se radovali z vítězství a postupu na krajské kolo.

O tento úspěch se zasloužili: spolehlivý brankář Tadeáš Němejc, Metoděj Císař, Matthew Fiche, Vítek Mikeš, Pavel Solař, Patrik Smrž (kapitán týmu), Vaškové Sládek a Kotrc, Vojta Vancl, Saša Nedopil a Tobias Bízek. Velkou pochvalu zaslouží všichni, protože se na hřišti pravidelně vystřídali a i to, že si góly rozdělilo osm z deseti hráčů v poli hovoří o tom, že jsme vyhráli díky kolektivnímu výkonu celého družstva. Bylo to vidět i při společné radosti a oslavě po každém vstřeleném gólu. Přeji klukům hodně úspěchů v krajském kole a děkuji jim za výbornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd