14. srpna 23:45

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Florbalový double - i starší na kraj

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 2. ledna 2020

Florbalový double - i starší na kraj

Florbalový double - i starší na kraj

Florbalisté 8. a 9. tříd navázali na úspěch svých mladších spolužáků a podařilo se jim také vyhrát OK turnaje ZŠ a postoupit na krajské kolo této soutěže.

V úvodním utkání naší skupiny jsme narazili na ZŠ Štěkeň a zvítězili jsme o jediný gól 1:0 (Mikeš). V dalším zápase jsme se již střelecky více prosadili a ZŠ Katovice jsme porazili 3:0 (Zelenka, Drančák, Šíma). Třetí zápas byl již znovu utrápený a ZŠ Povážská jsme porazili 1:0 (Mikeš). Z naší strany nejlepším zápasem (nejen střelecky) ve skupině byl zápas proti ZŠ Záboří s výsledkem 6:0 (Drančák 2, Zelenka, Mikeš, Walter, Vaněček). Základní skupinu jsme zakončili zápasem se ZŠ Čestice s výsledkem 3:0 (Sládek 2, Šíma).

Skupinu jsme tak vyhráli bez jediného obdrženého gólu a do semifinále jsme postupovali z prvního místa, čímž jsme narazili na druhý tým z první skupiny, kterým bylo družstvo ZŠ TGM Blatná. Zvítězili jsme 1:0 a ve finále narazili na tým Gymnázia Strakonice. Po velkém boji skončilo utkání remízou 1:1 (Mikeš) a o vítězi tak museli rozhodnout samostatné nájezdy. Po druhé sérii bylo jasno, soupeř 2x minul branku, my jsme 2x proměnili (Sládek, Drančák) a radovali se z vítězství a postupu do krajského kola, které se uskuteční v Sezimově Ústí 16.1.2020. V něm bude zapotřebí k individuálním dovednostem přidat i týmový výkon, pokud zde chceme uspět. Držte nám palce.

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd