15. srpna 00:15

Hana

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Volejbalisté skončili v okrese na stupni vítězů

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 27. března 2020

Volejbalisté skončili v okrese na stupni vítězů

Volejbalisté skončili v okrese na stupni vítězů

Stříbrní a bronzoví skončili naši žáci v okresním kole ve volejbale.

V pondělí 2. března se konal okresní turnaj ve volejbale dívek na ZŠ Povážské, kde naše dívky ve složení - J. Holá, A. Knížková (8. M), A. Nárovcová (8. A), K. Němejcová a S. Parkosová (9. A), M. Klasová a A. Krásová (9. M) - vyhrály skoro nad všemi týmy. Finálový souboj nastal mezi nimi a Gymnáziem Strakonice, se kterými naše holky remizovaly. Bohužel horší skóre rozhodlo o tom, že do kraje postupuje Gymnázium Strakonice, které ve svém mužstvu mělo i hrající katedky.

V pondělí 9. března se na naší škole odehrál okresní turnaj ve volejbale chlapců. Náš tým tvořili: P. Prihara a A. Škopek (8. B), J. Bartošek, J. Lukeš a L. Šmerda (8. M), V. Kotál a J. Zahradník (9. M). Ačkoliv zápasy byly vyrovnané a kluci nesehráni, obsadili jsme třetí pozici. Do kraje postupuje ZŠ F. L. Čelakovského, která ve finále porazila ZŠ Poděbradovu.

Děkuji všem za vzornou reprezentaci školy, fotografie jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.

Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd