14. srpna 23:13

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Chceš porazit známého sportovce a vyhrát cenu?

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 6. července 2020

Chceš porazit známého sportovce a vyhrát cenu?

Chceš porazit známého sportovce a vyhrát cenu?

SOV připravil novou soutěž pro žáky ZŠ i jejich učitele. V rámci týdenních výzev, které již probíhají, si mohou žáci poměřit své výkony v disciplínách SOV s jedním z ambasadorů tohoto projektu. Tento týden probíhá např. výzva Denisy Helceletové (dříve Rosolové) v postoji čápa. Dokáže ji někdo překonat? Podstatou je trénovat celý týden a na konci týdne poměřit svoje síly. Své výsledky žáci vyplňují do online tréninkového deníku, který najdou v Kartě žáka na www.sazkaolympijskyviceboj.cz

Zapsáním výsledku do online tréninkového deníku v daném týdnu se žák dostává do slosování o ceny v týdenní výzvě (trička) a zároveň svoji školu zapojuje do měsíční soutěže o další hodnotné ceny. Na začátku června proběhne slosování o tři hlavní ceny. Hlavní cenou je sportovní den s ambasadorkou Sazka Olympijského víceboje Denisou Helceletovou (Rosolovou) v termínu, který se škola sama zvolí.

Více informací najdete na http://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/novinky/soutez-s-tydennimi-vyzvami-vyhrajte-den-s-denisou-helceletovou-a-dalsi-ceny a u svých učitelů TV.

Většinu disciplín znají žáci z hodin TV, jejich provedení mohou dělat samostatně také doma. Je to námět na pravidelnou pohybovou aktivitu a zábavu v době nouzového stavu.

Mgr. Pavla a Radek Sosnovi – garanti SOV

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd