14. srpna 23:39

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Volejbal deváťáci nadále umí

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 9. srpna 2021

Volejbal deváťáci nadále umí

Volejbal deváťáci nadále umí

Po roční pauze mohlo proběhnout tradiční zakončení školního roku sportem, a to volejbalovým turnajem devátých tříd. Ten se konal ve čtvrtek 24. června, vzhledem k nestabilnímu počasí uvnitř.

Drama mezi žáky bylo ohromné, síly někdy až nadlidské a nikdo z hráčů neutrpěl žádné fyzické zranění. Páté místo nakonec obsadil tým 9. D (A. Krčalová, L. Krčalová, T. Stejskalová, M. R. Stöger, T. Velek, A. Zahradníková a N. Zobalová) a ačkoliv se jim nepodařilo získat bod za set, nemusí se za svůj výkon vůbec stydět.

O čtvrtém bramborovém místě rozhodl až třetí set, kdy méně štěstí měli Novákovi, jak je překřtil rozhodčí, tedy třída 9. C (L. Homolka, R. Hrubý, S. Oušková, N. Semirádová, R. Slamka, D. Toman, K. Virostková a Š. Vladař).

Třetí místo získala třída 9. A (N. Bernasová, J. J. Fedor, A. Nárovcová, V. Soukupová, Š. Šíma, J. Tomášek, L. Zelinková a M. Žáková), která ukázala sportovní všestrannost, kdy využívala v boji o vyšší pozici nejen horní končetiny.

O nejvyšší příčku sehrála boj třída 9. B s 9. M. A že to byl velmi pěkný volejbal, dokazuje i remíza mezi nimi. Rozhodnout musela matematika a jejich celkové skóre nahraných a získaných míčů. Stříbrní tak po sečtení všech míčů skončili Křišťanovi alias 9. B (Z. Čapková, T. Mikasová, P. Prihara, A. Soukupová, A. Škopek, K. Vaněčková a M. Zralý).

První místo získala 9. M (J. Bartošek, Š. Beran, J. Holá, P. Kratochvíl, N. Kreizlová, V. Novotný a L. Šmerda), jež pořádně zatápěla i učitelům, se kterými sehrála závěrečné utkání. Učitelský tým (K. Brabcová, P. Martínek, J. Němec, T. Novotný, R. Sosna, M. Škotková a H. Volfová) ale všelijaké pokusy o možnou prohru ustál.

Děkuji všem za fair play, výborné a chutné občerstvení Z. Čapkové z 9. B, za pomoc s organizací při kontrole skóre A. Knížkové a E. Myslivcové z 9. M a panu učiteli Martínkovi za střídání se v postu rozhodčího.

Ať vás volejbal baví i nadále a hodně štěstí i mimo ZŠ.

Za organizátory Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd