7. července 03:18

Bohuslava

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » OK Odznaku všestrannosti - mnoho medailí, mnoho postupů do KK

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 13. května 2022

OK Odznaku všestrannosti - mnoho medailí, mnoho postupů do KK

OK Odznaku všestrannosti - mnoho medailí, mnoho postupů do KK

Ve středu 20. 4. 2022 se na naší škole konalo okresní kolo Odznaku všestrannosti, kterého se zúčastnili žáci ze 4 základních škol (soutěž družstev) a ostatní soutěžili v rámci jednotlivých ročníků za jednotlivce. Již tradičně se v OK soutěžilo v trojskoku snožmo, hodu medicinbalem, skoku přes švihadlo, klicích a závěrečnou disciplínou byl tentokrát člunkový běh s driblinkem. V družstvech byla soutěž velice vyrovnaná až do závěrečné disciplíny a zlaté medaile si nakonec odneslo družstvo ZŠ Povážská Strakonice se ziskem 17 649 bodů, na druhém místě se umístilo družstvo domácí ZŠ Dukelská Strakonice (Tereza Malířská, Alžběta Holá, Anna Řeřichová, Julie Bartáčková, Jaromír Menčík, Ondřej Profant, Jakub Šíma, Daniel Steiner) se 17 333 body a na třetím místě družstvo ZŠ Poděbradova se 17 242 body. 4. místo pak patřilo ZŠ Cehnice. Mimo soutěž se ještě zúčastnilo družstvo B domácí školy. Dvě nejlepší družstva postupují do krajského kola 5. května 2022 v Táboře. Mezi jednotlivci se z naší školy do nominace na krajské kolo v jednotlivých ročnících probojovali: 2007 1. Nella Blažková, 1. Jakub Vanda, 2. Matthew Fiche, 2008 3. Karolína Kotrcová, 2009 2. Michaela Karoľová, 4. Felix Benda, 2010 1. Linda Kůrková, 1. Jan Rybáček, 2011 1. Beáta Brandová 2. Denisa Kouřimová, 2. Ondřej Sajfríd, 2012 1. Josefína Řeřichová. Děkujeme všem zúčastněným závodníkům za bojovnost a předvedené výkony v jednotlivých disciplínách. Postupujícím do krajského kola gratulujeme a držíme palce 5. 5. 2022 v Táboře.

Foto z akce zde

Výsledky zde

Mgr. Pavla Sosnová, Mgr. Radek Sosna - garanti soutěže

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd