7. července 04:11

Bohuslava

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Zlaté basketbalistky v kraji

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 13. května 2022

Zlaté basketbalistky v kraji

Zlaté basketbalistky v kraji

Ve čtvrtek 21. 4. 2022 se v Táboře konalo krajské kolo v basketbalu mladších dívek. Naše děvčata do něj postoupila díky suverénnímu výkonu v kole okresním, kde nenašla přemožitelky a navíc soupeřky svými basketbalovými dovednostmi výrazně převyšovala.

V Táboře sehrály dívky čtyři zápasy. V prvním porazily ZŠ České Budějovice 26:4 a počáteční nervozita tak trochu opadla. Další dva zápasy se hrály jednoznačně pod taktovkou našeho týmu. Připsaly jsme si vítězství 30:4 nad ZŠ Český Krumlov a následně jsme takřka deklasovaly ZŠ Prachatice 42:6. Poslední utkání se neslo v duchu „malého finále“, neboť proti sobě stanula do té doby neporažená družstva – my a ZŠ Borotín. Vzhledem k tomu, že bodové rozdíly Borotína nad ostatními družstvy byly ještě výraznější než v našem podání, přistoupily jsme ke hře s respektem, ale odhodlaně, bojovně a s touhou po vítězství. Naše dívky bojovaly jako lvice, draly se o každý míč a střelecky byly úspěšnější, což rozhodlo. Výsledným skóre 14:4 zvítězily i v posledním zápase a vystoupaly na stupínek nejvyšší. O zlatý úspěch se zasloužily: Eliška Čapková, Linda Kůrková (obě 6. A), Julie Bartáčková (6. C), Karolína Pavlíčková (7. A), Marie Parkosová (7. B), Karolína Grossová (7. D), Alžběta Holá, Michaela Karol’ová, Anastázie Rozhonová a Vanesa Volfová (všechny 7. M).

Děkuji také podpoře týmu a fotografkám Karolíně Kotrcové (8. D) a Tereze Malířské (8. A).

Fotogalerie zde.

Petra Němejcová a Petr Martínek

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd