7. července 03:23

Bohuslava

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Držet pyramidu stupňů z obou stran

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 17. května 2022

Držet pyramidu stupňů z obou stran

Držet pyramidu stupňů z obou stran

Během dubna proběhla okresní kola ve volejbale chlapců a dívek, která ukázala, jak je důležité nevzdávat se.

V úterý 5. dubna se na naší škole odehrál souboj chlapců. Bohužel dva roky pandemické situace znemožnila některým školám sestavit týmy, proto mezi sebou naše škola – ve složení O. Buben, D. Friedel, M. Zimanzl (všichni z 9. A), J. Vítovec, V. Vítovec, O. Závacký (všichni z 9. C), M. Císař a M. Rezek (oba z 9. D) – sehrála turnaj pouze proti ZŠ F. L. Čelakovského. Proti nim byla naprosto úspěšná a musím říci, že volejbal to byl pěkný. Kluci dokázali, ač skoro nesehraní, zvítězit skoro s absolutním přehledem ve stavu 3:1 na sety. Bohužel i počet týmů do krajského kola byl nízký, a proto se dále nepostupuje.

O den později se dívky E. Císařovská, E. Krejčová, M. Kokrdová, E. Prokopiusová, A. Školníková, L. Švecová (všechny z 9. D) a N. Rajtmajerová z 9. M. – ocitly v tělocvičně ZŠ Povážská v boji o postup do Českých Budějovic. Ač někdy panovaly neshody, podařilo se nám remizovat se ZŠ F. L. Čelakovského a se ZŠ Poděbradova. Volejbalové zkušenosti některých žákyň z jiných týmů nám však bránily umístit se na stupních vítězů a skončily jsme pátí. Na prvním místě stanul nakonec domácí tým ze ZŠ Povážské.

Děkuji dívkám i chlapcům za umístění i radost z volejbalu, ať vám nadále zůstane. A díky patří i paní učitelce Samcové, která spolupořádala okresní turnaj ve volejbale dívek. Fotografie z turnajů jsou k nahlédnutí ve fotogalerii zde.

Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd