7. července 02:28

Bohuslava

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Fotbalisté z 5.tříd ovládli Mc Donald´s cup

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 23. května 2022

Fotbalisté z 5.tříd ovládli Mc Donald´s cup

Fotbalisté z 5.tříd ovládli Mc Donald´s cup

V úterý 3.5.2022 se žáci 5. tříd zúčastnili okresního kola fotbalového turnaje Mc Donalds cup, který se odehrál na fotbalovém hřišti ve Strakonicích. Turnaje se zúčastnilo 15 škol z okresu Strakonice. Našim fotbalistům se po bojovném a nadšeném výkonu podařilo tento turnaj vyhrát a postoupit do krajského kola, které se bude konat v pátek 13.5.2022 v Písku. Na turnaji naší školu reprezentovali Boukalík David 5. A, Šamánek Jakub 5.B, Novák Olivier 5.B, Zralý Matyáš 5.B, Kešner Matěj 5.C, Chvosta Marek 5.C, Straka Karel 5.C, Frček Jan 5.D, Fürbachová Kristýna 5.D, Mihalo Ondřej 5.D, Kán Tomáš 5.D. Fotbalistům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy. Hejtmánek Pavel

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd