7. července 03:10

Bohuslava

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Naši atleti na stupních vítězů

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 23. května 2022

Naši atleti na stupních vítězů

Naši atleti na stupních vítězů

Ve čtvrtek 5. 5. 2022 se na atletickém stadionu v Blatné konal Pohár rozhlasu. Chlapci a dívky z 8. a 9. tříd poměřili své síly v těchto disciplínách: 60 m, 800 m / 1500 m, štafeta 4 x 60 m, skok vysoký, skok daleký a vrh koulí 3 kg / 4 kg. Celkem se soutěže zúčastnilo 8 základních škol z našeho okresu.

Zlato mezi jednotlivci vybojovala Eva Císařovská (9. D) ve vrhu koulí výkonem 9,14m. Na stříbrný stupínek se svými výkony probojovali: Vojtěch Galbavý (8. B) – 1500 m – 5:09,18; Simona Pavlovičová (8. C) – 800 m – 2:46,70; Eliška Růžičková (9. D) – skok daleký – 4,31m; štafeta 4 x 60 m: Adéla Vurbsová (9. M), Eliška Růžičková, Apolena Klejnová (obě 9. D), Marika Kouřimová (8. M) – 33,41s. O bronzové umístění se zasloužili: Jakub Jaroš (9. A) – vrh koulí – 11,27 m; Trčka Michal (9. A) – skok daleký – 4,63m; Kokrdová Michaela (9. D) – vrh koulí – 8,10m; Marika Kouřimová (8. M) – skok daleký – 4,24m, 60 m – 8,97s.

Celkové prvenství a postup do krajského kola si v obou kategoriích vybojovala ZŠ Čelakovská. Na stupních vítězů však nechyběli ani Dukeláci. Naše dívky skončily s celkovým počtem 4935 bodů na 2. místě a chlapci skončili na 3. místě výkonem 4577 bodů.

Nedílnou součástí našeho družstva s přispěním cenných bodů byli: Aneta Kozjurová (8. C), Eva Prokopiusová (9. D), Alena Žáková (8. D), Alex Benda a Dominik Friedel (oba 9. A), Adam Pikl (9. M), Alexandr Nedopil a Richard Kostlivý (oba 8. C), Pavel Solař (9. B), Zdeněk Špaček, Jakub Vítovec a Vojtěch Vítovec (všichni 9. C).

Všem děkujeme za předvedené výkony, bojovnost a výbornou reprezentaci školy.

Fotogalerie zde.

Petra Němejcová, Daniel Pavlovič

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd