7. července 04:11

Bohuslava

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Pohár rozhlasu družstev 6. – 7. třídy – bronzová děvčata

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 23. května 2022

Pohár rozhlasu družstev 6. – 7. třídy – bronzová děvčata

Pohár rozhlasu družstev 6. – 7. třídy – bronzová děvčata

Okresní atletická soutěž družstev se již tradičně koná v Blatné. Výborného úspěchu zde dosáhlo družstvo děvčat, které se v konkurenci ZŠ celého okresu umístilo na třetím místě. Největší zásluhu na bronzovém úspěchu měla Natálie Jandová, která dokázala vyhrát soutěž ve skoku do dálky výkonem 398 cm a v běhu na 60 m skončila výkonem 9:33 s na třetím místě. Z dalších medailových úspěchů byla Lucie Kálalová nejlepší v hodu míčkem výkonem 41,3 m, Alžběta Holá vyhrála běh na 600 m v čase 1:58,29 min., Linda Kůrková byla třetí ve skoku do dálky výkonem 385 cm a štafeta na 4x60 m ve složení Kůrková L., Jandová N., Soukupová N. a Rozhonová A. doběhla na třetím místě v čase 36,35 s.

Mezi chlapci přidal ještě stříbrnou medaili za 2. místo ve skoku do dálky Ondřej Profant výkonem 390 cm. Děkuji za reprezentaci školy všem zúčastněným a medailistům gratuluji k jejich úspěchu.

Fotky nejlepších zde

Mgr. Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd