14. srpna 23:11

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Exkurze Praha

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 9. srpna 2022

Exkurze Praha

Exkurze Praha

Za krásami stověžaté Prahy vyrazili žáci 6.A, 6.C a 6.M. Po prohlídce vnitřních i vnějších prostor budovy Národního divadla se s průvodkyní Mgr. Hanou Šimkovou vydali poznávat zajímavá místa. Zhlédli Werichovu vilu, Lennonovu zeď, pražské Jezulátko, prohlédli si sochy Karlova mostu i nedalekou sochu Bruncvíka, také orloj na Staroměstském náměstí. Výlet se i díky pěknému počasí vydařil. Poděkování patří paní učitelce Šimkové za její průvodcovské služby a také paní učitelce Oberreiterové za přípravu pracovních listů.

Mgr. Kateřina Brabcová, třídní 6.C

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd