14. srpna 23:21

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Sportovní zápolení 2. stupně

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 9. srpna 2022

Sportovní zápolení 2. stupně

Sportovní zápolení 2. stupně

V pátek 3. 6. neusedly 6. – 9. ročníky do lavic jako obvykle, ale oslavily Den dětí pohybem. Školní sportoviště se za krásného slunečného počasí zaplnila dětmi a všechny třídy během pátečního sportovního dopoledne poměřily své fyzické schopnosti a dovednosti v atletických disciplínách a míčových hrách. Nejlepší atleti, volejbalisté a hráči přehazované přinesli svým třídním týmům cenné body.

Ač se jednalo o soutěž třídních kolektivů, nelze opomenout výkony jednotlivců, zvláště ty vítězné. Skok daleký: Kůrková L. (6. A) 4,21 m, Molek M. (6. M) 4,04 m, Rozhonová A. (7. M) 4,28 m, Profant O. (7. B) 4,56 m, Kouřimová M. (8. M) 4,60 m, Bayernheimer H. (8. D) 4,54 m, Vurbsová A. (9. M) 4,66 m, Benda A. (9. A) 5,05 m. Hod medicinbalem 2 kg: Burianová K. (6. D) 6,05m, Mráz M. (6. D) 7,75m, Holá A. (7. M) 7,05m, Gajda M. (7. D) 8,95m. Vrh koulí 3 kg/4 kg: Klečková T. (8. M) 6,77m, Plášil M. (8. A) 9,80m, Císařovská E. (9. D) 9,13m, Vítovec J. (9. C) 11,82m.

Ve štafetovém běhu si nejlépe vedly třídy 6. A, 7. M, 8. D a 9. M. <

Přehazovanou vyhrály třídy 6. B a 7. D. Na volejbalovém hřišti kralovaly třídy 8. A a 9. C.

A jak to celé dopadlo v konečném hodnocení? Zlaté umístění vybojovaly třídy 6. D, 7. M, 8. A, 9. D, na pomyslném stříbrném stupínku stanuly třídy 6. A, 7. B, 8. M, 9. C a o bronzové místo se zasloužily třídy 6. B, 7. D, 8. D, 9. A.

Velké poděkování patří všem sportovcům za bojovnost, sportovní nasazení a vzájemné povzbuzování, dále vyučujícím ve funkci rozhodčích a zapisovatelů, počítačové základně, která zpracovávala výsledky, panu zástupci za zajištění cen a diplomů, pomocníkům z řad žáků a divákům za fandění.

Fotogalerie zde.

Petra Němejcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd