14. srpna 23:09

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Letošní chemické klání završeno

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 9. srpna 2022

Letošní chemické klání završeno

Letošní chemické klání završeno

Jubilejní 10. ročník soutěže Hledá se nejlepší mladý chemik České republiky našel dne 16. června svého „Chemika“. Soutěž tradičně uspořádala Vysoká škola chemická a technologická v Pardubicích. Celorepublikové finále proběhlo ve dvou kolech. Teoretická část prověřila znalosti především z anorganické chemie, laboratorní část se zaměřila na známé plyny. Děkuji oběma našim žákům, že v přípravě na soutěž vytrvali, nevzdali se a bojovali o nejlepší umístění mezi čtyřiceti finalisty. Gratuluji tímto ke krásnému 18. místu Marku Sokolovi a k 19. místu Barče Helmové (oběma z 9.M). Skvěle zvládli všechny nástrahy, nejen chemické, a získali pro školu nebývalý úspěch. Věřím, že na nevšední zážitky nezapomenou a chemie je bude provázet životem i nadále.

Mgr. Kateřina Brabcová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd