14. srpna 23:34

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Deváťáci bojovali bravurně nad i pod sítí

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 9. srpna 2022

Deváťáci bojovali bravurně nad i pod sítí

Deváťáci bojovali bravurně nad i pod sítí

Tradiční červnový turnaj devátých tříd ve volejbale proběhl ve čtvrtek 16. června na venkovním hřišti. Pokud se žáci vyrovnali se dvěma ženami v týmu, čekalo je tropické počasí, které bralo někdy až přemíru energie.

Na pátém místě nakonec udatně skončila třída 9.B (A. Kuzma, K. Holá, P. Smrž, P. Solař, M. Hosman, D. Zíka a D. Kutlák). Stupínek vyšší se třemi body si vybojovala třída 9.D, a to ve složení E. Krejčová, A. Školníková, M. Kokrdová, E. Císařovská, T. Honzák, M. Rezek, D. John a M. Císař. Bronzovou příčku obsadil tým ze třídy 9.A (B. Zdychyncová, N. Komrsková, A. Zetochová, M. Zimanzl, D. Friedel, M. Šebesta, O. Buben a A. Benda).

Největší boj proběhl o pozici nejvyšší, kterou nakonec se stejným počtem bodů a lepším vzájemným zápasem, získala třída 9.M (N. Ratmajerová, A. Vurbsová, T. Káles, F. Kozjura, A. Pikl a A. Rataj), která si zahrála vyrovnaný zápas i proti učitelům.

Stříbrná 9.C – ve složení E. Babinská, E. Bartzoková, M. Králová, J. Vítovec, V. Vítovec, A. Harant, Z. Špaček a O. Závacký – si přeci jen také zahrála proti učitelskému týmu. Chvílemi to dokonce vypadalo, že možná i vyhrají. Ale nakonec hřiště ovládli učitelé (P. Němejcová, M. Škotková, R. Prušák, T. Novotný, P. Martínek a J. Němec).

Fotografie naleznete zde.

Děkujeme všem účastníkům za nádherně strávený čas a kvalitní hru. Poděkování samozřejmě patří i spolurozhodčímu panu učiteli Martínkovi.

Doufáme, že nezanevřete na volejbal, a přejeme vám šťastnou cestu do bran skoro dospělého života…

Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd