4. prosince 09:58

Barbora

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Kroužek stolního tenisu začíná již dnes - 16.září

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 16. září 2022

Kroužek stolního tenisu začíná již dnes - 16.září

Kroužek stolního tenisu začíná již dnes  -  16.září

Dnes,v pátek 16.září, bude první hodina kroužku stolního tenisu. Potřebovat budete vlastní pálku, cvičební úbor a boty do tělocvičny. Sraz je ve 13,30 před vstupem do tělocvičny. Pokud někdo nemá vlastní pálku, tak mu ji půjčím. Přijít mohou i další zájemci, kteří si zatím nevyzvedli přihlášku a chtěli by si to vyzkoušet. Kroužek stolního tenisu se začíná plnit, ale ještě zůstávají volná místa. Pokud by měli zájem začít hrát i žáci ze 4.tříd, tak si mohou vyzvednout přihlášku ve sborovně na II.stupni. Miroslav Křivanec - vedoucí kroužku V letošním školním roce bude na naší škole po dvouleté covidové pauze opět kroužek stolního tenisu pro žáky z 5. - 9. tříd. Hrát se bude vždy v pátek od 13,30 do 14,15 hodin ve velké tělocvičně naší školy. Cena za kroužek na celý školní rok je 700 Kč. Kroužek povede opět Mgr. Miroslav Křivanec, u kterého jsou k dispozici přihlášky.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd