19. června 21:27

Leoš

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Dračí lodě ovládly prosluněnou Otavu

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 5. září 2022

Dračí lodě ovládly prosluněnou Otavu

Dračí lodě ovládly prosluněnou Otavu

Pátý ročník závodu pro hobby i profi posádky zavítal po roce do Strakonic. V sobotu 3. září proběhl souboj lodních posádek na 200 m a 1 km, kterého se od nás ze školy zúčastnili nejen učitelé, ale i současní a bývalí žáci.

Nejúspěšnější bojovníci byli Cukříčci (Š. Beran, J. Holá, P. Kratochvíl, J. Lukeš, M. Mikeš, E. Myslivcová, V. Novotný, F. Preis, R. Prušák, L. Šmerda a bubenice ze současné 8. M – V. Volfová), naši bývalí žáci, na které jsme pyšní i za branami naší instituce. Pod vedením paní učitelky Volfové ovládli otavské proudy a na 200 m s časem 56:88 obsadili úžasnou zlatou pozici, na kilometru byli pátí.

Nováčkem v závodu byl tým kapitánky paní učitelky Němejcové Mamka spíZ. Bílková, K. Bischofová, T. Bízek, T. Fenclová, M. Jiříková, M. Kouřimová, Z. Kratochvílová,O. Trojan, T. Vlastník a bubenice T. Klečková – který se nebál krátké ani dlouhé trati a uhájil vždy krásné čtrnácté místo.

Ani na potřetí se nepotopil učitelský TitanicL. Mráz, J. Němec, V. Novotný, T. Novotný, D. Pavlovič, I. Prušáková, R. Prušák, K. Trnková, P. Vlčková, J. Zichová a bubenice L. Mandryszová a P. Němejcová – který obsadil na krátké trati 12. a na delší trati 10. místo.

Všem gratulujeme a těšíme se na příští otavské závody!

Poklidný začátek roku.

Josef Němec

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd