19. června 23:39

Leoš

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Republikové finále odznaku všestrannosti

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 15. září 2022

Republikové finále odznaku všestrannosti

Republikové finále odznaku všestrannosti

V Brně od 7. do 9. 9. probíhalo republikové finále Odznaku všestrannosti. Přes okresní a krajská kola se do něj probojovaly také dvě závodnice naší školy. V ročníku 2009 soutěžila Julie Bartáčková ze 7. C a v ročníku 2010 Linda Kůrková ze 7.A. Již postup na republikové finále je velkým úspěchem obou děvčat. A ani v něm se neztratila. Linda se po oba dva dny pohybovala v první desítce závodnic svého ročníku a teprve závěrečná disciplína v běhu na 1000 m ji posunula o pár bodů na stále ještě vynikající 12. místo. Pouhý bod chyběl na 11. místo. Nejvíce se Lindě povedl běh na 60 m (8,85 s), hod medicinbalem (12,60 m) a trojskok snožmo (6,86 m). V součtu tak za 6520 bodů získala nejvyšší diamantový odznak. Získala také cenu fair play. Také Julča perfektně bojovala a udělala si i osobní rekord ve skoku přes švihadlo. Celkově pak skončila uprostřed startujících ve svém ročníku. Navíc získala i zlatý odznak všestrannosti.

Oběma závodnicím patří velký dík za reprezentaci naší školy nejen při sportovních výkonech, ale i v přístupu a chování po celou dobu konání závodu. Všichni jsme měli možnost setkání s mnoha současnými či dřívějšími olympioniky a obzvlášť velký dík patří Mildovi Bečvářovi, nejen za ochotu společného focení.

Fotografie z akce zde

Výsledky a další foto zde

Děkuji řediteli školy za možnost zúčastnit se této akce a kolegovi Danu Pavlovičovi za podporu na stadionu.

Mgr. Pavla Sosnová - garant OV

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd