9. srpna 07:20

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Turnaj v přehazované 2007/08

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. července 2010

Turnaj v přehazované 2007/08

Turnaj v přehazované 2007/08

V pondělí 3.12.2007 se konal v Radomyšli již 5. ročník turnaje v přehazované. Letos se ho zúčastnila dokonce 3 družstva dívek naší školy. V kategorii 6. a 7. tříd děvčata skončila na třetím místě, v kategorii 8. tříd nás reprezentovala dvě družstva.

Po zásluze vyhrálo družstvo naší školy ve složení: Čiháková, Knetlová, Rudlová, Krejčová, Hrdličková, Zlochová, Martanová. Druhé družstvo skončilo na 2.-4. místě se stejným počtem bodů. Turnaje se letos zúčastnilo rekordních 9 družstev, o to cennější jsou dosažená umístění družstev ZŠ Dukelská. Všech 20 děvčat zasluhuje pochvalu za reprezentaci naší školy. Mgr. Emílie Křivancová.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd