9. srpna 07:25

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Florbalisté ZŠ Dukelská "A" Strakonice zvítězili v okresním přeboru ZŠ

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. července 2010

Florbalisté ZŠ Dukelská "A" Strakonice zvítězili v okresním přeboru ZŠ

Florbalisté ZŠ Dukelská

Ve čtvrtek 6.12.2007 se uskutečnil ve strakonických sportovních halách turnaj základních škol okresu Strakonice ve florbalu. Organizátory byly DDM Strakonice spolu se ZŠ Dukelská. Okresního přeboru se zúčastnilo celkem 17 družstev (z toho 2 družstva naší školy).

Hráči tohoto družstva prošli turnajem bez ztráty kytičky (prohry). V základní skupině postupně porazili Záboří 3-2, Gymnázium Str. 6-1, Bavorov 6 - 0.Ve čtvrtfinále zcela deklasovali TGM Blatná 4-0, v semifinále se utkali znovu se ZŠ Záboří a vyhráli 3-1.

Ve finále se naše družstvo střetlo s místní sportovní školou ZŠ Poděbradova. Úvod finále vyšel našim chlapcům znamenitě. Ve 3. minutě utkání vedli 2- 0. Ovšem soupeři nesložili zbraně, vynutili si obrovský tlak. Výsledkem byl obrat ve vývoji utkání. Pět minut před koncem vedli soupeři z "Poděbradky" 3-2. Naši florbalisté se v závěrečných minutách vzepjali k famóznímu výkonu. Vytvořili si územní převahu, kterou pečetili vyrovnávacím golem. Minutu před koncem normální hrací doby nejlepší hráč turnaje DANIEL DIVIŠ (9. M) korunoval vynikající týmový výkon našeho družstva golem zpoza branky. Tato branka rozhodla o vítězi OP ve florbale.

Po dvou letech se naši florbalisté stali znovu přeborníky okresu ZŠ. Mgr. Petr Martínek.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd