9. srpna 07:19

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Úspěch našich florbalistů v kraji

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. července 2010

Úspěch našich florbalistů v kraji

Úspěch našich florbalistů v kraji

Sestava: Daniel Diviš, Jan Andrle, Jaroslav Hřebíček, Roman Škoda, Adam Řeřábek, Petr Kala (všichni z 9.M), Martin Vlk (9.C), Martin Linhart, Ladislav Gross (oba 8.M), Lukáš Hrubý, František Funda (oba z 8.C), Patrik Novotný (8.A) a benjamínek David Řeřábek (6.M).

Družstvo florbalistů ZŠ Dukelská se v úterý 8.1.2008 zúčastnilo krajského kola ZŠ ve florbalu. Turnaj se konal ve sportovní hale TJ Spartak Sezimovo Ústí. Krajského kola se zúčastnilo celkem 8 družstev a to : pořádající ZŠ Helsinská Tábor, ZŠ Malonty, ZŠ Planá nad Lužnicí, ZŠ E. Beneše Písek, ZŠ Kubatova České Budějovice, ZŠ Dačice, ZŠ Volary a naše základní škola.

V základní skupině se náš tým postupně utkal s : - ZŠ Písek 5 : 1, - ZŠ Planá nad Luž. 2 : 2. V posledním utkání základní skupiny jsme dokázali porazit chlapce ze ZŠ České Budějovice 1: 0. Tato výhra nás posunula do finále tohoto turnaje (ve skupině jsme obsadili 1. místo).

Ve finále nás čekal vítěz druhé skupiny. Tím bylo družstvo ZŠ Dačice. Úvod utkání našim chlapcům vyšel na výbornou. Ve 2. minutě 1. poločasu vsítil branku J. ANDRLE po nezištné křižné přihrávce od D. DIVIŠE. Náš tým vedl 1 : 0. Fináloví soupeři ovšem na naše rychlé vedení dokázali bezprostředně odpovědět. Ihned po vyhraném středovém vhazování dokázali přelstít naše obránce a nakonec překonat i našeho gólmana, stav 1 : 1. Po této brance jakoby chlapcům z Dačic "narostla křídla". Zvýšili agresivitu, vytvořili si tlak i územní převahu, kterou završili dvěma brankami. Naši florbalisté ovšem nesložili zbraně, zabojovali a ve 12. minutě finálového utkání se nám po individuální akci D. DIVIŠE podařilo vstřelit kontaktní gól na 2 :3. Utkání se chýlilo ke svému závěru. Našim florbalistům již nezbylo nic jiného než všechny síly vrhnout do útoku a pokusit se o zvrat v utkání. I přes vytvořené gólové šance jsme již nedokázali v utkání skórovat. Soupeř dokonale využil naší otevřené obrany a pečetil své zasloužené vítězství ve finálovém utkání na konečných 5:2.

I přes prohru ve finále se naši hráči v turnaji prezentovali výbornými výkony. Za předvedenou hru i konečné umístění si zaslouží pochvalu a uznání.

P.S. "Postup do finále v jakékoli týmové soutěži je v krajském měřítku vždy vynikajícím a mimořádným úspěchem." -pm-

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd