9. srpna 06:04

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Turnaj v sálové kopané pro 9. ročníky

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. července 2010

Turnaj v sálové kopané pro 9. ročníky

Turnaj v sálové kopané pro 9. ročníky

Během února začal na naší škole turnaj v sálové kopané pro žáky 9. tříd. Do turnaje se přihlásilo celkem 5 družstev – 9.M (A), 9.M (B), 9.B, 9.C, 9.D. Zápasy tohoto turnaje se hrály o velkých přestávkách ve velké tělocvičně.

Třída 9.M (B) postoupila do FINÁLE, kde se utkala s jejich "áčkem" - 9.M (A), toto družstvo remizovalo se svými "bratry" v 1. FINÁLE 1:1 - v penaltách se nerozhodlo, tudíž musel přijít další finálový zápas! - ten se hrál v pátek 18.4. a byl to stejně vypjatý, vyrovnaný boj! Daniel Diviš nebyl přítomen, takže ho musel nahradit ostřílený veterán Miroslav Polánka.

Hned v prvních sekundách zkoušel štěstí František Vávra zvaný Boris a z nenápadné střely se stala šokující branka !!! - 1:0 pro "áčko"... Oba týmy hrály krásný fotbal, měly plno golových šancí, ale v 1. půli již branka nepadla, takže se strany vyměňovaly za stavu 1:0! V 2. polovině zápasu si vypracovalo "béčko" obrovský tlak, nejdříve pálil David Harnisch - jeho pokus nebyl úspěšný, 9.M (B) byla téměř po celou dobu 2. půle na polovině hřiště soupeře a z toho nakonec vytěžil z penalty Dominik Zayml, který napálil míč prudce k tyči, po několika sekundách mohl rozhodnout stejný aktér - Dominik Zayml, jenž si naběhl do golové pozice, ale Roman Škoda z blízka kryl... Do konce zápasu se už nic zvláštního nestalo, a tak přišla na řadu loterie - pokutové kopy... Ty nakonec zvádli lépe hoši z "áčka" v poměru 2:0 a vyhráli turnaj 9. tříd ve futsale !!! Roman Škoda.

Průběžné výsledky, hrací systém, pravidla....

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd