9. srpna 07:28

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » BASKETBALISTÉ BEZ PORÁŽKY OVLÁDLI OKRESNÍ KLÁNÍ ZŠ

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. července 2010

BASKETBALISTÉ BEZ PORÁŽKY OVLÁDLI OKRESNÍ KLÁNÍ ZŠ

BASKETBALISTÉ BEZ PORÁŽKY OVLÁDLI OKRESNÍ KLÁNÍ ZŠ

V úterý 18.3.2008 se ve strakonické sportovní hale uskutečnil okresní přebor ZŠ v basketbale chlapců. Turnaje se zúčastnilo 5 družstev a to : pořádající ZŠ Poděbradova Strakonice, FLČ Strakonice, ZŠ Radomyšl, Gymnázium Strakonice a ZŠ Dukelská Strakonice - v této sestavě - Dominik RAČKO 9.C, David HARNISCH 9.M, Michal DANĚK 9.M, Daniel DIVIŠ 9.M, Michal TOCKSTEIN 9.D, Michal KREJČÍ 8.B, Patrik DUB 8.B, Adam ŘEŘÁBEK 9.M, Petr KALA 9.M, Jaroslav PEČENKA 8.C, Jakub ONDRÁŠEK 8.C, Lukáš ČINÁTL 8.A.

Výsledky -

ZŠ Dukelská Strakonice - ZŠ Radomyšl 19 -7, - FLČ 30 - 16, - ZŠ Poděbradova Strakonice 23 - 18, - Gymnázium Strakonice 14 -5 Naši chlapci prošli turnajem bez porážky. Finále turnaje sehráli předčasně vzhledem k vylosování s týmem ZŠ Poděbradova Strakonice. Vstup do utkání se našim "baskeťákům" příliš nevydařil a pořádají mužstvo si vypracovalo poměrně snadný náskok (stav po 1. čtvrtině 2 - 6). Do poločasu jsme ovšem zabrali, hru vyrovnali a korigovali i skóre v poměru 7 - 8 pro chlapce z Poděbradky. V 2. poločase jsme předváděli pohledný a rychlý basketbal. Individuálně se dokázal prosadit náš nejlepší hráč DOMINIK RAČKO z 9. C. V kritických momentech dokázal vzít odpovědnost na svá bedra a vsítil důležité body (v 2. poločase zaznanemal 12 bodů). I ostatní hráči však podali dobré výkony. Celý tým si za předvedené výkony zasloužil turnajové prvenství a velkou pochvalu. Vítězstvím v okresním kole si naši basketbalisté vybojovali možnost účasti v kole krajském. -pm-

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd