9. srpna 06:51

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » PŘEKVAPIVÝ VÝKON MLADÝCH BASKETBALISTEK V OKRESNÍM PŘEBORU

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. července 2010

PŘEKVAPIVÝ VÝKON MLADÝCH BASKETBALISTEK V OKRESNÍM PŘEBORU

PŘEKVAPIVÝ VÝKON MLADÝCH BASKETBALISTEK V OKRESNÍM PŘEBORU

Ve středu 19.3.2008 se v tělocvičně ZŠ Poděbradova Strakonice uskutečnil okresní přebor ZŠ v basketbale dívek. Turnaje se zúčastnila 4 družstva a to: pořádající ZŠ Poděbradova Strakonice (zařazena do turnaje mimo soutěž z důvodu specializovaných tříd na basketbal), ZŠ FLČ Strakonice, ZŠ Povážská Strakonice a ZŠ Dukelská Strakonice - v této sestavě - Šárka JÓZOVÁ 8. M, Barbora ČIHÁKOVÁ 8. M, Lucie PIVOVARSKÁ 8. M, Tereza ŘEZÁČOVÁ 8. M, Kateřina KNETLOVÁ 8. M, Nikola ŠOBOROVÁ 6. A, Lucie MATYSOVÁ 6. B, Jolana KREJČOVÁ 5. B.

Výsledky -

ZŠ Dukelská Strakonice - ZŠ FLČ 16 - 27, - ZŠ Povážská 32 - 20, - ZŠ Poděbradova 13 - 52

V utkání se ZŠ FLČ Str. naše děvčata dlouho držela vyrovnaný průběh (stav v poločase 8 - 13). V závěru však zkušenější a věkově starší "družstvo z Jezárek " předčilo náš tým zejména důrazem v osobních soubojích a hrou 1 x 1. Zaslouženě zvítězilo v poměru 27 - 16. V souboji o konečné 2. místo v turnaji se naše basketbalistky střetly s týmem ZŠ Povážská Str. Celkem hladce si po pohledných akcích basketbalistky ZŠ Dukelská vytvořily již v 1. poločase dostatečný náskok (23 - 7), který v průběhu 2. poločasu kontrolovaly a utkání dovedly do vítězného konce v poměru 32 -20. Náš tým byl složen jak z "nadějných mladých basketbalových poloprofesionálek (Józová, Šoborová, Krejčová, Matysová)" tak i z "ryzích amatérek (Knetlová, Čiháková,Pivovarská, Řezáčová)". V celém turnaji se naše děvčata prezentovala velmi dobrými výkony, nezdolnou bojovností a chutí si zahrát. Za předvedené výkony a nasazení zaslouží "děvčata z Dukelské" pochvalu a jistě nějakou sladkou odměnu...... -pm-

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd