9. srpna 06:02

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Okresní přebor ve volejbale 2007/08

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. července 2010

Okresní přebor ve volejbale 2007/08

Okresní přebor ve volejbale 2007/08

Ve čtvrtek 10.4.2008 se na naší škole uskutečnil okresní přebor ve volejbale dívek. Zúčastnila se ho celkem 4 družstva strakonického okresu: ZŠ Poděbradova, ZŠ Záboří a ZŠ Dukelská měla dva týmy. Hrálo se systémem každý s každým na dva vítězné sety.

Zvítězilo družstvo Dukelská "A", které prošlo turnajem bez jediné porážky a stalo se okresním přeborníkem s postupem do kraje. Vítězný tým hrál ve složení: Šoulová, Suchlová, Karlovcová, Haisová K. z 9.B, Kovářová, Bambásková, Bílková z 9.M, Velíšková z 9.C a Čiháková z 8.M.

Druhé místo obsadilo družstvo Dukelská "B" ve složení: Suchlová, Bublíková, Hrdličková, Rudlová, Zlochová,, Krejčová, Slivoňová, Škotková, Viktorová, Pivovarská, Gerlichová, Knetlová. Třetí příčku obsadilo družstvo ze Záboří a na 4. místě skončila ZŠ Poděbradova. Turnaj měl velmi pěknou úroveň, první tři družstva obdržela diplomy a bonboniéry. Volejbalistky naší školy zúročily své dovednosti získané v hodinách Tv, sportovních her a ve volejbalovém kroužku.

Všechny dívky zasluhují pochvalu za reprezentaci naší školy. Mgr. Emilie Křivancová.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd