9. srpna 06:52

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Krajské kolo v basketbalu 2007/08

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. července 2010

Krajské kolo v basketbalu 2007/08

Krajské kolo v basketbalu 2007/08

Dne 17. 4. 2008 proběhlo v Táboře krajské kolo ZŠ v basketbale chlapců. Naši školu reprezentovali tito žáci : Petr Kala, Michal Daněk, David Harnisch, Adam Řeřábek, Patrik Dub, Lukáš Činátl, Dominik Račko, Michal Krejčí, Michal Tockstein, Jakub Ondráček a David Diviš.

Chlapci postupně sehráli 6 zápasů po 12 minutách hrubého času, ve kterých 3 krát zvítězili a 3 krát soupeři podlehli. V prvním utkání proti ZŠ Borovská Tábor nešťastně prohráli o 2 body 9 : 11. V dalších zápasech zvítězili nad ZŠ Jindřichův Hradec 15 : 8 a výrazným rozdílem zdolali ZŠ Grünwaldova České Budějovice 20 : 7. V pátém utkání po výrazném nástupu a vedení až o 6 bodů prohráli se ZŠ Helsinská Tábor 9 : 15. Celkovému vítězi ZŠ Kaplice ( mimochodem družstvo bylo složeno ze samých basketbalistů ) podlehli 11 : 24, přestože do poloviny hrací doby nebylo nic rozhodnuto. V posledním utkání proti ZŠ Čkyně se postupně na hřišti vystřídali všichni hráči, přesto naše družstvo zvítězilo vysoko 19 : 6 a potvrdilo tím celkové 4. místo.

Pochvalu zaslouží všichni zúčastnění žáci naší školy, největší zásluhy na umístění však měl nejlepší střelec celého týmu Dominik Račko. Obrázky. Mgr. Jana Smrčková.

Celkové pořadí:

1. ZŠ Kaplice, Školní

2. ZŠ Tábor Helsinská

3. ZŠ Tábor Zborovská

4. ZŠ Dukelská Strakonice

5. ZŠ Jindřichův Hradec

6. ZŠ a MŠ Čkyně

7. ZŠ Grünwaldova České Budějovice

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd