9. srpna 06:48

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Okresní přebor v minikopané pro školní rok 07/08

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. července 2010

Okresní přebor v minikopané pro školní rok 07/08

Okresní přebor v minikopané pro školní rok 07/08

Dne 6.5.2008 se konal okresní přebor v minikopané 8. a 9. tříd. Turnaj se odehrával na hřišti ČZ.

Turnaje se zúčastnilo 12 týmů včetně našeho mužstva. V našem mužstvu hráli ti nejlepší z 8. a 9. ročníků naší školy: M. Linhart, P. Suda (8.M), F. Funda, M. Novák (8.C), D. Pavlovič (8.A), M. Chvosta (8.B), P. Drnek (8.D), J. Hřebíček, R. Škoda, D. Zayml, A. Řeřábek, D. Diviš (9.M).

Týmy byly rozděleny do 3 skupin. Náš mančaft byl ve skupině „B“. V základní skupině jsme odehráli 3 zápasy – Dukelská: Sedlice - 3:0, Dukelská: Volenice - 1:0, Dukelská: Bavorov - 2:0. Ze skupiny jsme samozřejmě postoupili bez ztráty bodu, což nás vyšouplo na 1. místo ve skupině „B“ !!! Poté jsme zvládli veledůležitý souboj o postup mezi 3 nejlepší s T.G.M Blatná – 2:1.

Naše senzační výkony zkrotili až ve finálové skupině ZŠ Poděbradova a Záboří. Nejprve jsme podlehli 2:0. Poté nás porazilo Záboří 3:1 a tím si zajistili 1. místo a postup do krajského kola. My jsme nakonec uválčili skvělé 3. místo, které bylo bohužel nepostupové – nevadí snad příště !!! Velkou zásluhu na tomto neopakovatelném výkonu měli samotní hráči, ale především HEAD COACH - Petr Martínek!

Článek napsali přímí účastníci.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd