14. srpna 22:55

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Turnaj v přehazované 2008/09

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 14. července 2010

Turnaj v přehazované 2008/09

Turnaj v přehazované 2008/09

Přidány fotografie.

V úterý 21.10.2008 jsme se zúčastnily turnaje v přehazované v Radomyšli. Naši školu reprezentovala 3 družstva dívek.

Družstvo ,,A"-obsazení:Barbora Čiháková(9.M),Šárka Józová(9.M),Natálie Hrdličková(9.B),Markéta Rudlová(9.B),Barbara Martanová(9.C),Denisa Krejčová(9.C).Všechny zápasy byly 2:0.Děvčata v tomto týmu výborně smečovala a měla dobrý pohyb v poli,čímž si vybojovala úctyhodné 1.místo.

Družstvo ,,B"obsadilo 3.místo-obsazení:Růžena Suchlová(9.A),Eliška Lukešová(9.A),Hana Bublíková(9.A),Kristýna Hejtmánková(9.B),Lucie Pivovarská(9.M),Michaela Škotková(9.M). První zápas hrály proti Dukelské ,,A"(0:2),druhý proti Radomyšli ,,B"(2:0) a poslední proti Radomyšli ,,A"(1:2).V tomto družstvu byly nejmenší hráčky, proto měli nevýhodu při smečování.Nejlepší hráčkou,smečařkou, byla R.Suchlová.

V kategorii mladších žaček byla děvčata ze 7.tříd.Družstvo ve složení:Veronika Chumanová(7.B),Luciána Fragoso(7.B),Iva Pečenková(7.B),Beáta Heřmanová(7.D),Anna Čabanová(7.D),Růžena Jirsová(7.M). Děvčata prohrála 2:1 proti Radomyšli.1.SET-25:15.....2.SET-20:25.....3.SET-6:10.Celkově obsadily 2.místo.Nejvíce bodů nahrála Anna Čabanová a Iva Pečenková.Na turnaj byly pozvány všechny školy z okresu,přesto se zúčastnilo pouze 6 družstev (3družstva ze ZŠ Dukelská a 3 družstva ze ZŠ Radomyšl).

Naši školu reprezentovaly dívky,které navštěvují volejbalový kroužek Mgr.Emílie Křivancové.

Těšíme se na další poměřování sil s ostatními školami. Markéta Rudlová.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd