14. srpna 23:28

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Pohár rozhlasu 2010

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 30. listopadu 2013

Pohár rozhlasu 2010

Pohár rozhlasu 2010

Podrobné výsledky družstev i jednotlivců.

I v letošním roce se naše škola zúčastnila ve všech čtyřech kategoriích atletických soutěží Poháru rozhlasu, jehož okresní kolo se konalo v Blatné. Dosáhli jsme nečekaných a o to více potěšujících výsledků, když se nám podařilo zvítězit ve třech kategoriích – mladších žáků i žákyň a starších žákyň. Tato tři družstva také postoupila do krajského kola, které se letos uskutečnilo 25. května v Táboře.

Chtěli jsme samozřejmě i tady usilovat o co nejlepší umístění i když nás čekali podstatně kvalitnější soupeři ze všech okresů našeho kraje. Děvčata i chlapci bojovali příkladně, často v osobních rekordech i rekordech školy, a odměnou jim byla výborná umístění. Družstvo mladších žákyň obsadilo 4.místo, starší žákyně byly třetí a mladší žáci skončili na výborném 2.místě, když od 1.místa je dělilo pouhých 30 bodů. Poděkování a uznání patří všem za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy. Za všechny pěkné výkony připomeňme alespoň dva, které jsou novými rekordy školy – 152 cm ve skoku vysokém Pavla Halgaše a 65,93 m Vladimíra Hrbase v hodu kriketovým míčkem.

A na závěr ti, kteří se o výborné výsledky naší školy zasloužili :

Mladší žáci: Jakub Mikeš, Vladimír Hrbas, Pavel Halgaš, Lukáš Vachta, Jakub Šteflíček, Ondřej Marienka, Jakub Reisinger, Lukáš Soucha, David Náhlík a Patrik Kraml.

Mladší žákyně: Račková Viktorie, Homolková Lucie, Bydžovská Barbora, Krejčová Jolana, Faxová Michaela, Barborková Nikola, Plačková Tereza, Masopustová Tereza.

Starší žákyně: Harantová Alena, Vanišová Tereza, Šoborová Nikola, Prokešová Jana, Plačková Barbora, Přibylová Nikola, Šípková Kristýna, Fragosso Luciana

Mgr. Jan Křenek.

Výsledky družstev v okresním kole: mladší, starší. Celkové výsledky jednotlivců budou na webových stránkách DDM Strakonice příští týden.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd