15. srpna 00:06

Hana

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Běh okolo Kuřidla 2010

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 1. prosince 2013

Běh okolo Kuřidla 2010

V sobotu 9. 10. 2010 se v Habeši ve Strakonicích konal X. ročník Běhu okolo Kuřidla, memoriálu Františka Kováře. V rámci závodu v přespolním běhu se letos poprvé uskutečnila štafeta žáků základních škol. Naši školu reprezentovala šestice žáků 5. a 6. tříd: Adéla Ratajová, Edita Vávrová z 5.B, Magda Rajtmajerová ze 6.B, David Bálek ze 6.D, Martin Švancar a Luděk Kučera z 5.B. Na vynikající atlety z Katovic nám síly nestačily, ale přesto si děti odnesly spoustu nezapomenutelných zážitků.

Po závodu si mohly pobesedovat s mistryní světa a olympijskou vítězkou Kateřinou Neumannovou, seznámit se s legendou strakonického lyžování a všestranným sportovcem panem Matějkou, viděly závodit medailistu z Olympijských her (štafeta mužů v běžeckém lyžování) Martina Jakše. Poděkování patří nejenom našim závodníkům, ale i jejich rodičům, kteří své děti při sportování podporují. Emilie Křivancová, Radek Sosna. Fotogalerie.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd