9. srpna 05:49

Roman

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Stolní tenis - republikové finále 2010/11

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 1. prosince 2013

Stolní tenis - republikové finále 2010/11

Stolní tenis - republikové finále 2010/11

Ve dnech 15. - 16. 11. se chlapci ZŠ Dukelská zúčastnili republikového finále ve stolním tenisu a rozhodně neudělali ostudu. Úvodní utkání Strakonice - Žalany bylo z naší strany velmi nervózní. Museli jsme dotahovat 3 bodové manko, ale konečným výsledkem 4:3 z celého družstva spadla nervozita. V druhém zápase jsme podlehli favorizované Plzni v poměru 2:4. Posledním soupeřem skupiny C bylo družstvo Kunžaku, které jsme přehráli jasně 4:0 a postoupili ze 2. místa. Ve čtvrtfinále jsme narazili na Liberec a jednoznačně podlehli poměrem 1:4, kde jediný strakonický bod uhrál Patrik Hrazdíra. Následoval boj o 5. - 8. místo, ve kterém naše družstvo prohrálo s Broumovem poměrem 0:4 a Havířovem poměrem 2:4 a obsadilo konečné 8. místo ze 16 účastníků republikového finále.

Rád bych pogratuloval reprezentantům naší školy Davidu Řeřábkovi, Petru Chládkovi, Dominiku Roubinovi a konečně tahounovi našeho družstva Patriku Hrazdírovi za skvělý úspěch a vzornou reprezentaci školy nejen na hřišti.

Záznam z RF můžete vidět ve čtvrtek 18. 11. v 17:45 na TV Prima nebo na www.rta.cz. Fotogalerie.

Mgr. Jan Babka.

V úterý 2. 11. 2010 vyhráli chlapci ZŠ Dukelská Strakonice krajské finále ve stolním tenisu a postupují do republikového finále 15. a 16. 11. v Jindřichově Hradci. Uznání si zaslouží nejen bezkonkurenční Patrik Hrazdíra, který během celého turnaje neztratil ani set, ale i jeho spoluhráči David Řeřábek, Petr Chládek a Dominik Roubin. Záběry z turnaje můžete vidět ve čtvrtek 4. 11. ve vysílání regionální televize RTA nebo na jejích internetových stránkách. Gratulujeme k 1. místu a držíme palce do dalšího turnaje. Mgr. Jan Babka.

V úterý 12. 10. 2010 se žáci naší školy zúčastnili okresního finále ve stolním tenisu, které se konalo v Sokolovně ve Strakonicích. Dívky ve složení Karolína Hájková a Tereza Plačková obsadily 3. místo a do dalších bojů nepostupují. Naproti tomu chlapci okresní finále vyhráli, především zásluhou Patrika Hrazdíry a Davida Řeřábka, které skvěle doplňovala dvojice Petr Chládek a Dominik Roubin a postupují do krajského finále v Českých Budějovicích. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí. Mgr. Jan Babka

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd