15. srpna 00:05

Hana

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Pohár rozhlasu 2010/11 - 8. a 9.třídy

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 7. června 2011

Pohár rozhlasu 2010/11 - 8. a 9.třídy

Pohár rozhlasu 2010/11 - 8. a 9.třídy

Ve čtvrtek 12.5.2011 se na atletickém stadionu v Blatné uskutečnil Pohár rozhlasu ZŠ staršího žactva v atletice. Velkého úspěchu dosáhli hoši, kterým se podařilo zvítězit a postoupit do krajského kola, které proběhne 24.5.2011 v Táboře. Děvčata obsadila těsně 4.místo, když byly oslabeny o dívky, které školu reprezentovaly na krajském kole ve volejbalu.

Naši školu zde reprezentovali tito žáci: Tereza Vanišová, Jolana Krejčová, Tereza Plačková, Bára Pálová, Milada Fedorová, Nikola Barborková, Lucka Homolková, Iva Pečenková, Kristýna Šípková, Veronika Chumanová, Míša Řezáčová, Jakub Mikeš, Petr Narovec, Tomáš Trnka, Pavel Halgaš, Patrik Kraml, Matěj Krejčí, Petr Chládek, Lukáš Vávra, David Náhlík, Jindra Král a Pepík Štrobl.

Nejlepších výkonů dosáhli Jakub Mikeš ve sprintu (7,47 s) a v dálce (535 cm), Petr Chládek v běhu na 1 500 m (4:55 min), koulař Josef Štrobl (11,15 m), z děvčat Kristýna Šípková v kouli (8,75 m), Tereza Vanišová ve sprintu (8,58 s) a Jolana Krejčová v běhu na 800 m.

Všem závodníkům děkuji za předvedené výkony a za vzornou reprezentaci školy.

výsledky

Mgr.Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd