14. srpna 22:50

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Florbal 2010/11 - 6.-7.třída

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 7. června 2011

Florbal 2010/11 - 6.-7.třída

Florbalového turnaje ZŠ v areálu Na Muškách se zúčastnilo 5 družstev. Náš tým nastoupil ve složení: brankáři-Kopenec J., Lebeda J., obránci-Šebesta P. ,Hřebíček J. , Křešnička F., Vodák F., útočníci-Kříž R., Dlouhý O., Žilák V., Bartoš F., Zádamský J., Roučka T. (náhradníci-Zušťák D., Hrachovec Š.). Po velmi nadějném začátku, kdy jsme hladce porazili ZŠ Povážskou 7:0 a ZŠ Radomyšl 4:0 nás v posledních zápasech čekali nejsilnější soupeři Po vyrovnaném boji jsme remizovali se ZŠ Čelakovského 2:2 (1.gól jsme dostali po špatném střídání!!!) a na nájezdy bohužel prohráli 0:1 (neproměnili jsme ani 1 ze 3 nájezdů!). V závěrečném zápase proti ZŠ Poděbradova jsme, v případě našeho vítězství, ještě měli šanci na celkové vítězství, konečná prohra 1:2 však znamenala konečné 3.místo. Nejlepším střelcem našeho družstva byl Richard Kříž s 5 góly. Za bojovnost ve všech zápasech však zaslouží pochvalu všichni hráči.

Mgr.Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd