14. srpna 22:56

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Volejbal 2012

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 25. dubna 2012

Volejbal 2012

Volejbal 2012

Ve středu 11.4.2012 se v Českých Budějovicích konalo krajské kolo ve volejbalu dívek. Naše děvčata skončila na 6. místě a mezi nejlepšími volejbalovými týmy Jihočeského kraje se rozhodně neztratila. V souboji o 5. - 6. místo prohrála velmi těsně ve třetím setu. Za družstvo naší školy hrála tato děvčata: Lucie Hanušová, Nikola Hanušová, Katka Sosnová, Tereza Schwarzová z 9.M, Tereza Plačková z 9.B, Martina Hušková z 9.C a benjamínek Petra Černá. Psychickou oporou byla Karolína Hájková z 9.B. Všem děvčatům patří poděkování za vzorné reprezentování naší školy. S potěšením jsem sledovala předvedenou kolektivní hru a především radost z volejbalu. Fotogalerie. Emilie Křivancová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd