14. srpna 23:24

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Mc Donald

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 4. června 2012

Mc Donald

Mc Donald

V krajském finále se naše mužstvo dostalo až na skvělou třetí příčku. Všem hráčům patří velká pochvala. Mgr. Jan Rybáček Dne 3.5.2012 se ve Strakonicích konalo okresní kolo fotbalového turnaje Mc Donald's Cup. Naši žáci 4. a 5.tříd podali velmi dobrý výkon a turnaj vyhráli. Za vzornou reprezentaci děkujeme týmu ve složení Vít Rejžek, Max Schaller, Tomáš Kouba, David Zemen, Jaroslav Červenka, Petr Roučka, Radek Lejsek, Přemek Sládek a Ondřej Vaněček. Pedagogický dozor zajistila Mgr. Eva Tomášková a odbornými radami pomohl pan Marek Kouba.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd