14. srpna 23:04

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Atletická olympiáda 2012 - ml.žactvo

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 3. srpna 2012

Atletická olympiáda 2012 - ml.žactvo

Atletická olympiáda 2012 - ml.žactvo

Ve středu 20.6.2012 se naše škola zúčastnila Atletické olympiády. Ze škol celého okresu se naši žáci neztratili a v mnoha případech si vytvořili osobní rekordy. V mladším žactvu dosáhli nejlepších výsledků Petra Černá (1.místo 150m, dálka, 2.místo 60m), Tadeáš Brož (1.místo výška, 2.místo míček), Jakub Káník (1.místo dálka, 3.místo 60m a 4x60m), Magda Rajtmajerová (2.místo míček a 600m), Aleš Koubek (dělené 2.- 3.místo na 150m, 3.místo 4x60m, Tonda Hanuš (2.místo na 1000m), Víťa Krejčí (3.místo výška), Richard Kříž (3.místo dálka a 4x60m), Tomáš Roučka (3.místo 4x60m). Děkuji všem medailistům za výborné výkony a všem ostatním za reprezentaci školy.
Fotky z akce zde
Mgr.Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd