14. srpna 23:26

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Florbalový turnaj

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 3. srpna 2012

Florbalový turnaj

Florbalový turnaj

Naši druháci a třeťáci napodobili starší spolužáky a vyhráli florbalový turnaj Na Muškách. Zakončili tak velmi dobře školní florbalovou sezonu. Školu reprezentovali Lukáš Petřík, Daniel Suchý, Filip Chmiel, Tereza Soukupová, Petra Želízková, Filip Vaněček, Marcel Kříž, Martin Hrašný, Bohumil Mára, Patrik Synek, Jiří Špán, Petr Hokynář, Matouš Virostek, Radim Šulc, Josef Kočovský, Jiří Poisl, Filip Kopenec a Luboš Hentek.

Florbalovou sezonu zakončili úspěšně naši čtvrťáci a páťáci, když zvítězili na turnaji Na Muškách. Za vzornou reprezentaci děkujeme. Reprezentovali Jan Ouředník, Adam Řehoř, Lukáš Pilc, Martin Zima, Jáchym Kvěch, Aleš Vrána, Max Schaller, Ondřej Vaněček, Jaroslav Červenka, Erik Šindelář, Ondřej Krejčí, Josef Cinádr, Jan Schertler, Josef Pavlíček, Jiří Wolfschläger, Roman Pavlovič. Mgr. Jan Rybáček

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd