14. srpna 23:07

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Atletická všestrannost 2011/12

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 3. srpna 2012

Atletická všestrannost 2011/12

Atletická všestrannost 2011/12

V úterý 19.6.2012 se žáci z 1. stupně zúčastnili závodu Atletická všestrannost. Závodili v běhu na 50 m, skoku do dálky, hodu kriketovým míčkem a běhu na 300m. Školu reprezentovali tito žáci: Jaroslav Zahradník z 1.A, Kristýna Němejcová z 1.D. Marcel Kříž ze 2.A - 3.místo, Karolína Jánská ze 2.D. Jiří Poisl ze 3.D - 2. místo, Tereza Soukupová ze 3.D - 2. místo. Michal Vojtík ze 4.C - 2. místo, Nikola Abrahámová ze 4.A. Radek Lejsek z 5.A - 3. místo a Eva Mikešová z 5.D. Celkově dokázali vybojovat krásné 3. místo v kategorii škol. I přes nepřízeň počasí podali žáci velmi hezké výkony a patří jim za ně gratulace a poděkování. Fotogalerie. Mgr. Ilona Prušáková.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd