15. srpna 00:43

Hana

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Běh při Otavě 2012/13

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 8. prosince 2012

Běh při Otavě 2012/13

Běh při Otavě 2012/13

V pátek 19.10.2012 se děti naší školy zúčastnily závodu ve Střelských Hošticích. Tento běh má dlouholetou tradici a jinak tomu není ani na naší škole. Letos závodilo 48 žáků ze ZŠ Dukelská. Celkově se sešlo téměř 200 závodníků. Všichni naši žáci si zaslouží velkou pochvalu za reprezentaci školy a velkou bojovnost při samotném závodě. Nejlepší závodníci a závodnice na I. stupni jsou: 1. místo Martin Walter 1.A, 2. místo Jan Šíp 1.A, 3. místo Rudolf Prušák 1.B, 3. místo Karolína Baloušková 4.A, 2. místo Daniel Jarolím 4.C.

Nejlepšího umístění z II. stupně dosáhli tito žáci: 2. místo Nikola Bydžovská 6.C, 3. místo Jiří Soukup 8.B, 1. místo Daniel Marcinko 8.A. Výborně závodili i další žáci naší školy, kteří startovali za atletický oddíl. 1. místo Petra Černá 8.A, 2. místo Martin Plaček 8.M. Fotogalerie.(přidány nové fotografie) Všem děkujeme Mgr. I. Prušáková, Mgr. E. Křivancová.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd