14. srpna 23:07

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Nejlepší basketbalistky i basketbalisté jsou na Dukelské!!! 2012/13

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 12. dubna 2013

Nejlepší basketbalistky i basketbalisté jsou na Dukelské!!! 2012/13

V úterý 26.3.2013 se naše družstva chlapců a dívek zúčastnili okresního kola turnaje ZŠ v basketbalu. Obě družstva suverénně zvítězila : dívky po vítězství nad ZŠ Povážskou 26:13 a nad ZŠ Poděbradova 44:8, chlapci po dvou vítězstvích nad ZŠ F.L.Čelakovského 24:16 a nad ZŠ Poděbradova 39:4. Děkuji všem hráčům za předvedené výkony, bezproblémový průběh a reprezentaci školy. Družstva hrála ve složení: dívky Míša Fauová-kapitánka, Kačka Řezníková, Verča Rajtmajerová, Eliška Špánová, Míša Jariabková, Katka Baloušková, Saša Schallerová hoši Vítek Krejčí-kapitán, Honza Myslivec, Jindra Rezek, Dan Hála, Ondra Marienka, Tomáš Samek a Richard Kříž . Velká škoda, že soutěž končí a nepostupujeme dál.
Za trenérské duo Mgr.Radek Sosna

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd