14. srpna 22:52

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Halová kopaná 2012/13

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 30. dubna 2013

Halová kopaná 2012/13

Halová kopaná 2012/13

Ve středu 10. 4. 2013 se žáci naší školy zúčastnili Krajského finále v halové kopané v Kunžaku. Přes velkou snahu nestačili Tadeáš Brož, Patrik Šebesta, Jakub Kopenec, Vojtěch Samec, Ondřej Vaněček, Přemek Sládek, Tomáš Kouba, Josef Ouředník, Václav Kotál, Richard Kříž, Tomáš Roučka a Jan Hřebíček na žádné z družstev Písku, Třeboně a Prachatic. Přesto děkuji zúčastněným sportovcům i náhradníkům, kteří se do nominace naší školy nedostali.

Mgr. Jan Babka

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd