14. srpna 23:12

Alan

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Vybíjená 2012/13

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 13. května 2013

Vybíjená 2012/13

Vybíjená 2012/13

Začátkem dubna 2013 proběhlo okresní finále celostátní soutěže ve vybíjené Preventan Cup. Naši školu reprezentovalo v úterý dvanáctičlenné družstvo chlapců a o den později ve stejném počtu dívky ze čtvrtých a pátých tříd.

Chlapci obsadili vynikající 1. místo z celkového počtu 7 týmů a postupují do krajského kola. Dívky v dramatickém závěru turnaje nakonec obsadily 2. místo.

Všichni žáci zasluhují velkou pochvalu. Blahopřejeme k pěknému výkonu a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Složení chlapeckého družstva – Štěpán Zahrádka, Tomáš Míka, Filip Zelinka, David Zemen, Robin Moroz, Patrik Pikolon, Michal Vojtík, Ondra Krejčí, Jakub Nový, Lukáš Fencl, Jáchym Kvěch, Václav Trnka, Radek Dub.

Dívky reprezentovaly školu v tomto složení Kristýna Nováková, Nikola Abrahámová, Tereza Řeřábková, Tereza Fárková, Nikola Turnovská, Barbora Burjaková, Kristýna Půbalová, Linda Fišerová, Kateřina Klasová, Pavla Pospíšilová, Karolína Baloušková, Linda Zralá.

Fotogalerie. L. Helmová, V. Křešnička

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd