15. srpna 00:25

Hana

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Sportovní soutěže » Basketbalistky uspěly v krajském kole

Zařazeno do kategorie Sportovní soutěže • aktualizováno 13. května 2013

Basketbalistky uspěly v krajském kole

Basketbalistky uspěly v krajském kole

Ve čtvrtek 18.4.2013 se v Borotíně u Tábora konalo krajské kolo v basketbale dívek základních škol. Družstvo basketbalistek /M.Reitmajerová 8.C, M.Jariabková 8.C, A.Schallerová 8.C, K.Preisová 7.M,N.Bydžovská 6.C,L.Školníková 6.B, A.Kálesová 6.B, L. Štěchová 6.B, N.Drnková 6.M, K.Lukešová 7.A, D.Rajnochová 7.A, J.Kleinová 6.B, M.Vojčová 6.B, T.Hrašná 6.B/ naší školy se postupně střetlo s týmy /- ZŠ Zborovská Tábor 22:0; ZŠ J.K.Tyla Písek 14:8; ZŠ Husinec 20:10; ZŠ Borotín 11:8/. V jednotlivých utkáních tohoto krajského přeboru naše děvčata ukázala svou basketbalovou vyhranou a vyspělost. Ve všech utkáních dokázala soupeře přehrát rychlými protiútoky i agresivním presinkem po celém hřišti. Pro diváky nejdramatičtější utkání svedla s děvčaty místní ZŠ. Od počátku utkání /utkání se hrála 1 x 12 minut hrubého času/ však naše basketbalistky kontrolovaly průběh i vývoj utkání. Rychle se ujala vedení 6:0, soupeř se ovšem nevzdal a bojoval až do samotného konce utkání. Naše basketbalistky si však zkušeně náskok pohlídaly a konečné vítězství si již nenechaly vzít.

Vítězstvím na tomto turnaji si děvčata vybojovala postup do kvalifikace o republikové finále, která se bude konat ve čtvrtek 25.4.2013 v Jindřichově Hradci. Všem basketbalistkám děkujeme za „parádní reprezentaci“ naší školy. A do Jindřichova Hradce přejeme hodně basketbalového štěstí a držíme pěstě...

Výsledky. Mgr. Petr Martínek-garant soutěže

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd